NOWY FOLDER DELUXE

Poznajcie zespół NOWY FOLDER DeLUXE
Jako jeden z nielicznych zespołów w kraju proponuje całościowy program występu na weselu. To nie kompromis pomiędzy zespołem obsługującym przyjęcia firmowe, występy w klubach jazzowych, festyny i od czasu do czasu „wesela”. Tutaj wszystko zorganizowane jest pod obsługę przyjęć weselnych, począwszy od uroczystego powitania na Sali, po ostatnie dźwięki nad samym rankiem. Program i repertuar grupy zawiera wszelkie elementy muzyczne i animacje jakich można na weselu oczekiwać i jakie pojawiają się na weselach w całym kraju tj. Oczepiny, zabawy/konkursy, klasyki muzyki weselnej itp. Oferta grupy Nowy Folder to coś więcej niż świetna muzyka. To szereg atrakcji, jedyny w kraju, elastyczny program muzyczno-rozrywkowy przygotowany z myślą o przyjęciach weselnych. Ponad to dysponujemy szerokim i atrakcyjnym zapleczem technicznym, które wliczone
jest w cenę każdego występu. Oprawa wizualna jaką proponuje zespół Nowy Folder zawsze wzbudza zainteresowanie dodając przy tym koncertowych wrażeń i ogromną dawkę pożądanej, imprezowej atmosfery.

CZEGO MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ NA WESELU Z ZESPOŁEM NOWY FOLDER DeLUXE

Zespół NOWY FOLDER standardowo występuje w tzw. Setach o określonym czasie trwania. Jeżeli harmonogram imprezy na to pozwala set trwa 45 minut, maksymalnie godzinę przy 15 minutowych przerwach. Występy zespołu opierają się na zróżnicowanym, ciekawym muzycznie programie obejmującym wiele światowych jak i rodzimych przebojów. W okolicach godziny 21:00 nadchodzi czas na zwariowane, cekinowe kreacje disco. Praktyka pokazuje, że czas między godziną 20:00, a 1:00 w nocy, to kluczowy czas zabawy. Goście są rozluźnieni, zabawa jest rozkręcona na dobre i warto w tym czasie wrzucić najwyższy bieg. Jest to pora na wyłącznie największe, taneczne przeboje serwowane z polotem, bez zbędnych postojów i energią sceniczną jaka jest znakiem rozpoznawczym formacji NOWY FOLDER. Nad Kwestiami organizacyjnymi przez cały okres trwania imprezy czuwa konferansjer/wodzirej.
Po więcej informacji dotyczących szczegółowej oferty cenowej, repertuarowej oraz dostępnych terminów zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub na stronie zespołu.