KERS

 

Poznajcie zespół Kers– mieszankę temperamentów, osobowości oraz talentów, które w połączeniu tworzą rockowy team. Naszym wspólnym celem jest przekazanie miłości do muzyki na płycie, która światło dzienne ujrzy w marcu 2018 Pomysłodawcą oraz współzałożycielem zespołu był Ś.P Krzysztof Wojciechowski, człowiek z ogromnym talentem muzycznym i wyjątkowym głosem. Zaszczepił w Nas wiarę w siebie i Nasz projekt, szczególnie wspominamy Ś.P. Krisa! Poznajcie resztę zespołu:

Poznajcie zespół Kers- mieszankę temperamentów, osobowości oraz talentów, które w połączeniu tworzą rockowy team. Naszym wspólnym celem jest przekazanie miłości do muzyki na płycie, która światło dzienne ujrzy w marcu 2018 Pomysłodawcą oraz współzałożycielem zespołu był Ś.P Krzysztof Wojciechowski, człowiek z ogromnym talentem muzycznym i wyjątkowym głosem. Zaszczepił w Nas wiarę w siebie i Nasz projekt, szczególnie wspominamy Ś.P. Krisa! Poznajcie resztę zespołu:

zanie miłości do muzyki na płycie, która światło dzienne ujrzy w marcu 2018 Pomysłodawcą oraz współzałożycielem zespołu był Ś.P Krzysztof Wojciechowski, człowiek z ogromnym talentem muzycznym i wyjątkowym głosem. Zaszczepił w Nas wiarę w siebie i Nasz projekt, szczególnie wspominamy Ś.P. Krisa! Poznajcie resztę zespołu:

Marcin Oliński (gitara solowa), to współzałożyciel zespołu i kompozytor. Marcin ubiera Nasze kompozycje w pełne dźwięków aranżacje.

Łukasz Komar Muszyński (wokal), zwariowany, energiczny zarażający optymizmem i mocnym wokalem. Komar to uczestnik konkursu telewizyjnego „The Voice of Poland”. Ma ogromne doświadczenie muzyczne i estradowe.

lukasz komar muszynski

Hubert Kulig (perkusja)- zdolny uczeń PSM I i II stopnia w Koninie, jego młodość i ekspresja wszystkich motywuje Nas do działania

Hubert Bryl– (gitara basowa)-poprzez brzmienie gitary basowej trzyma Nasze kompozycje muzyczne w ryzach,

Krzysztof Gołdyn (gitara), posiada wieloletnie doświadczenie estradowe, to Nasza oaza spokoju

Milena Wojciechowska (autorka tekstów, wokalistka)- to jedyna kobieta w Naszym zespole. Maluję Nasze aranżację słowami, nadając im tchnienie. Milena jest córką Ś.P. Krisa, niewątpliwie miłość do muzyki odziedziczyła właśnie po nim.

Adres: Konin/Warszawa

Tel: Marcin Oliński 501-717-640

Łukasz Muszyński 603-057-559

e-mail: mar.olinski@gmail.com

info.kmrevents@gmail.com